Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Tygr patří mezi jedno z nejsilnějších zvířat v přírodě a proto i lidé narození v roce Tygra oplývají silou a mocí. Díky svojí pověstné odvaze si získávají respekt od svého okolí. Lidé mají Tygra v oblibě kvůli tomu, že jim je schopný dodat pocit bezpečí – kdo zná jeho ochranná křídla, ví, o čem je řeč.

Sílu, kterou Tygr disponuje, vůbec neskrývá. Je nesmírně dynamický, vášnivý, rychle se nadchne, je značně impulzivní. Je schopný se bez rozmyslu pustit za dosažením nějakého cíle, nicméně díky svojí roztěkanosti se mu jen s obtížemi daří cíl zasáhnout.

Jeho citová složka je podobně dynamická. Díky velké vášnivosti jeho city snadno vzplanou – přestože se někdy snaží svoje emoce potlačovat. Ve vztahu je obvykle milý a něžný. Miluje děti.

Člověk narozený v roce Tygra má vyvinutý smysl pro příjemné zážitky, rád bude navštěvovat živější podniky. Mohou se někdy projevovat pubertálně i ve vyšším věku. Mají vyvinutý smysl pro dobrodružství, na problémy se dívají vždy z té lepší stránky.

Tygr neumí diskutovat na téma, kdo má či nemá pravdu. Při komunikaci s Tygry je mnohdy účinnější zakřičet si na něj. Na druhou stranu je jinak při komunikaci schopný naslouchat druhému.

Tygr má tuhý kořínek, tudíž i když bude sražený na kolena, vždycky se znovu zvedne a postaví.

Pohodové vztahy Tygr navazuje s lidmi narozenými v roce Kohouta, Myši, Ovce, ale i Tygra. S dalšími znameními už je to ale horší. Vztahy s Buvolem, Hadem či Opicí jsou zdrojem komplikací.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily