Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Drak je ve velkém množstvím kultur považován za magického tvora. I proto lidé narození pod vládou tohoto bájného zvířete disponují ušlechtilou a vitální povahu. Je obvykle středem pozornosti a má svůj klub fanoušků. Pokud u někoho spatříte šlechtické způsoby, vězte, že bude zrozený v roce Draka.

Draci jsou zdrojem energie. Správný Drak by měl být ztělesněním principu Ohně. Svojí činorodostí, dynamičností, rázností, průbojností a bezedným entuziasmem je neohrozitelný.

Díky tomu je Drak silný protivník, který zastraší každého. Na druhou stranu je to silný zachránce. Když cítí, že je potřeba pomoci, pomůže.

Přestože je pro zrozence v roce Draka přirozené vyjadřovat se vybraně, jsou momenty, kdy se nechá vyprovokovat ke konfliktu a arogantnímu chování. Můžete si být jistí, že o tom co řekne, je přesvědčený celým svým tělem. V případě naštvání se Drak kousne a není s ním možná žádná rozumná diskuze. O to víc překvapí, že po proběhnutí konfliktu na vše rychle zapomene.

Drak málokdy stojí se založenýma rukama na místě. Musí mít vždy nějakou náplň, neustále se za něčím žene. Spokojený Drak musí plnit naléhavé poslání. I proto mnoho z nich dosáhne zajímavých úspěchů.

Draku velice často učarují Opice. S bystrou Myší si také výborně rozumí. Okouzlí ho i moudrý Had. Buvol je znamení taktéž se silnou autoritou, proto zde bude docházet ke střetům. Nejhorší vztah nastává s podezřívavým Psem. Zbylá znamení budou udržovat s Drakem příjemné kontakty.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily