Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Člověk narozený v roce Ovce bývá poctivý, počestný a upřímný. Může být ostýchavý či stydlivý. Může mít problémy zkrotit své emoce a poté podléhat sklíčenosti. Ovce umí nejenom snadno odpouštět, ale také pochopí spoustu vašich nedostatků. Výborně vychází s dětmi, má rád zvířata a přírodu. Není stoupencem přílišné disciplíny. Často mívá potíže udržet si objektivní pohled.

Pokud Ovce chce, svede být velmi milý a sympatický společník, čehož snadno využívá ve svůj prospěch. Ale popravdě - málokdy řekne něco na rovinu. Je ale už takový, zvykněte si. K tomu může propadat opravdu špatným náladám a od vás bude očekávat, že jej rozveselíte. Naštěstí však Ovci štěstí opravdu přeje, nezřídka se štěstěna projeví ve formě nemalého dědictví. Plýtvá však více, než si může dovolit.

Komunikace s Ovcí bývá složitá, reaguje totiž přehnaně a lítostivě. Snadno ji potěšíte lichotkou adresovanou na její talent.

I Ovce samotná umí využívat lichotky. Obzvlášť pokud se snaží získat něčí přízeň. Dokáže tak dosáhnout svého aniž by musela něco lámat přes koleno. Řídí se příslovím, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Aby se Ovce vyhnula konfliktu, někdy zvolí cestu oklikou.

Znamení Tygra, Vepře a Koně přináší do života Ovce srdečnost a veselou náladu. Nicméně taková Myš bude jen stěží hledat pochopení pro marnotratnost Ovce. Psi či Buvoli s ní budou mít ostřejší vztahy. Ostatní znamení by měla mít s Ovcí vztahy pohodové.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily