Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Opice jsou hodně inteligentní a nápaditá zvířata. Podobné vlastnosti můžeme čekat i u lidí narozených v tomto roce. Opice mají neskutečně rychlé myšlení, jsou obratné a mají pohotové reakce. Jsou učenlivé, není nic, co by je mohlo zaskočit a s čím by se díky schopnosti improvizace nepopraly.

Člověk narozený v roce Opice nerespektuje ostatní. Jediný, koho poslechne, je jenom on sám. Chová se často sobecky, ješitně a povýšeně. Nebojí se vyjadřovat drze.

Přesto se Opice ráda pohybuje mezi lidmi. Proto se snaží alespoň předstírat příjemné vystupování. Jestliže se chová hrdě, je to obvykle proto, že upřímně věří svým schopnostem.

Opice má talent nalézat výmluvy. Díky tomu velice snadno podlehne svodům a zanedbává povinnosti. Vždy si to nějak odůvodní a pokud se dostane do úzkých, umí vybruslit.

Ostatní lidé mají tendenci vinit Opice z postranních úmyslů a nečestného jednání. Nicméně ve skutečnosti takové názory nemívají reálné opodstatnění. Opice tak na ostatní působí díky svojí mazanosti.

Pohled na svět je u Opic realistický, stojí pevně nohama na zemi. Za svými cíly postupuje pomalu a naprosto nenápadně. Opice často dosahují majetku bez výraznějších problémů, proto na něj nejsou ani nijak fixované.

Pro většinu ostatních zvířat je Opice přitažlivá. Imponuje jim jejich všestrannost. Vysoká nápaditost Opic se zamlouvá Vepři, Kohoutovi, Myši i Draku. Opičí důvtip je pro ně okouzlující. Nepohodnout se Opice může s Tygry či Hady.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily