Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Člověk narozený v roce Psa bývá čestný a upřímný, se smyslem pro věrnost a spravedlnost. Rád, či snad lépe řečeno ochotně, vám pomůže v potížích. Mívá značný sexappeal, přitom je nenápadný a skromný. Nikdy se nepouští do bojů za špatnou věc, brání mu v tom jeho ideály a etika. Vidí do lidí, a pozná, o co komu skutečně jde. Květnaté, lichotivé řeči a různé okliky ho tedy spíše dráždí.

Je rozeným soudcem. Již jako mladé štěně dokáže Pes s neomylnou jistotou rozeznat dobrého a špatného člověka. On sám chce být jedním z dobrých lidí. Když musí nebo chce, dokáže pracovat velmi tvrdě, má však v sobě jistý druh lenosti.

Ke svým nepřátelům je kritický a citově chladný. V případě potřeby má velice ostrý jazyk. Bývá realistický, otevřený a přímý, při vyúčtování nešetří nikoho, ani sám sebe. Nikoho neodsoudí bez pádných důkazů. Pokud se na vás rozčílí, určitě to bude mít dobrý důvod. S rostoucím věkem však procitá a ztrácí iluze, horlivost při střežení práva tak může být snadno vystřídána lhostejností. Je však tvrdý a houževnatý, aniž by ho to zničilo. Nemá problém zvládnout stresové situace, díky čemu bývá výkonný.

Dobře se shodne s Koněm, Králíkem a Tygrem. S Myší, Hadem, Opicí, Vepřem nebo jiným Psem bývá soužití také nekonfliktní. Nepříliš si však rozumí s Kohoutem. Nemůže vystát Drakovo přebujelé sebevědomí, které však dokáže často zchladit. Potíže může mít také s věčnými Ovčími nářky.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily