Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Vepř je jedním z nejpřirozenějších lidí, se kterými se můžete setkat. Hledá všeobecnou harmonii, díky čemuž bývá oblíbený. Při konfrontacích nerad přilévá olej do ohně, snaží se vše urovnat. Vždy učiní první krok k usmíření. Je obdařen vytrvalostí a trpělivostí – byl by vynikajícím, avšak náročným učitelem.

Mezi jeho negativa často patří nestřídmost, nemravný a zhýralý život. Baví ho pořádat večírky, oslavy a mejdany. Je schopen svést dohromady nejrůznější lidi. Zřídka mívá postranní úmysly. Je příliš počestný, někdy až naivní, díky tomu se stává často obětí různých podvodníků. U svých přátel toleruje spoustu slabostí a nesmyslů.

Rád se realizuje v charitě nebo oblastech s potřebou jemu vrozené obětavosti. Pokud vám osud není zrovna nakloněn, požádejte o pomoc vašeho přítele Vepře. Nikdy se nezmíní, že mu něco dlužíte. Očekává však podobné chování z vaší strany. Když potřebuje, klidně si nabídne z vaší ledničky, půjčí si počítač, auto; to vše naprosto bezelstně, jakoby samozřejmě - pokud mu to budete vyčítat, můžete se setkat s naprostým nepochopením nebo jej velice ranit. Vzhledem ke svému svědomí a rozpakům bývá jen velice zřídka zlodějem či podvodníkem. Většina Vepřových problémů vychází z jeho dobrosrdečné, velkorysé povahy. Kdyby dovedl zkrotit potřebu obětovat se ostatním, měl by podstatně klidnější život.

Může mít velmi dobrý vztah s Králíkem nebo Ovcí. Vůbec špatné to nebude ani s Tygrem. S jiným Vepřem bude mít vztahy přijatelné. Většina problémů vzniká při jednání s Hadem nebo s Opicí, jimž nemůže být rovnocenným soupeřem. Ostatní mu můžou být dobrými partnery.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily