Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Evropský horoskop

Tisíce let lidé obracejí zrak k nebi. Noční obloha pro ně byla a stále je fascinující scenérií. Během času zjistili, že existují určité souvislosti mezi ději na Zemi a těmi na nebi. Postupně tak byly položeny základy dnešní astrologie. Slunce z pohledu ze Země vytváří zdánlivou dráhu zvanou ekliptika. A právě ekliptika je tvořena dvanácti astrologickými znameními, které jsou základním stavebním kamenem astrologie. V rovině ekliptiky se ovšem nepohybuje jenom Slunce, ale i další planety sluneční soustavy. Astrolog pracuje se všemi těmito prvky, nicméně pokud byste se o sobě rádi dozvěděli alespoň základní informace, přečtěte si, co Vám Slunce v určitém znamení přináší.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


 

Panna

. . : : 23.8. – 22.9. : : . .

 

Znamení: ženské, zemské, proměnlivé

Vládnoucí planeta: Merkur

 

Obecná charakteristika

Na ekliptice zastává znamení Panny šestý třicetistupňový výseč, tzn. nachází se mezi 150ti až 180ti stupni zvěrokruhu.

Panny jsou lidé pragmaticky zaměření, stojí pevně nohama na zemi. Panny jsou dříči horoskopu. Díky svému poctivému přístupu se věnují všem povinnostem důkladně. Nevynechají přitom jediný detail. Mají rádi pořádek, vše musí být na svém místě. Bordel a chaos u Panny určitě nehledejte. To samé platí i o jejich zevnějšku, který mají vždy upravený. Pozornost často věnují i svojí zdravotní stránce.

Lidé narození ve znamení Panny obvykle vše řeší rozumem. Logické argumenty je to, co Pannu zajímá. Svůj analytický styl uvažování ovšem využívají i na citová témata.

Panny se často podceňují. Necítí se dobře v záři reflektorů, typická Panna nejraději splývá s davem. Na druhou stranu jí nedělá problém spolupráce s druhými, cítí se dobře i v podřízené roli.

Okolí Panny obvykle špatně snáší posedlost pořádkem, které někdy hraničí s puntičkářstvím. Panna očekává zodpovědný a perfekcionistický přístup i od ostatních a pokud tomu tak není, nebojí se kritizovat. Pannám mnohdy chybí potřebný nadhled.

Panny se cítí nejlépe v zaměstnání, kde využijí svůj logický a detailistický přístup. Proto mnoho Panen najdeme mezi vědci, finančníky, ale i různí konstruktéři.

 

Základní analogie

*         Lidské tělo: střeva, nervová soustava

*         Barva: šedá

*         Drahé kameny: jaspis, smaragd

*         Rostliny: obilniny, jabloň, proso

Celebrity zrozené ve znamení Panny

*         Radoslav Brzobohatý, Hana Zagorová, Emil Zátopek, Zora Jandová

*         Freddie Merkury, Alžběta I., Sean Connery, Michael Jackson, L. N. Tolstoj

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily