Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Evropský horoskop

Tisíce let lidé obracejí zrak k nebi. Noční obloha pro ně byla a stále je fascinující scenérií. Během času zjistili, že existují určité souvislosti mezi ději na Zemi a těmi na nebi. Postupně tak byly položeny základy dnešní astrologie. Slunce z pohledu ze Země vytváří zdánlivou dráhu zvanou ekliptika. A právě ekliptika je tvořena dvanácti astrologickými znameními, které jsou základním stavebním kamenem astrologie. V rovině ekliptiky se ovšem nepohybuje jenom Slunce, ale i další planety sluneční soustavy. Astrolog pracuje se všemi těmito prvky, nicméně pokud byste se o sobě rádi dozvěděli alespoň základní informace, přečtěte si, co Vám Slunce v určitém znamení přináší.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


 

Váhy

. . : : 23.9. – 22.10. : : . .

 

Znamení: mužské, vzdušné, základní

Vládnoucí planeta: Venuše

 

Obecná charakteristika

Na ekliptice zastává znamení Vah sedmý třicetistupňový výseč, tzn. nachází se mezi 180ti až 210ti stupni zvěrokruhu.

Váhy jsou společenští a komunikativní tvorové. Rády se pohybují mezi lidmi a nečiní jim problém navazovat nové kontakty. Váha bývá oblíbená, protože její vystupování bývá galantní a jemné. Jenom málokdy uslyšíte Váhu hrubě nadávat. Váhy jsou nekonfliktní, fungují dokonce často jako urovnávači mezilidských vztahů.

Harmonii a vyváženost hledají ve všech životních oblastech. Snaží se nalézt spravedlnost, nesnáší podvodné jednání. Není to ale vždycky jednoduché. Uvědomují si totiž všechny aspekty situace a to jim komplikuje rozhodování.

Přestože u Vah dominují intelektuální zájmy, mají často i umělecké tendence. Mají totiž dobře vyvinuté estetické cítění. Zajímají se obvykle o kulturní dění, rády navštěvují kulturní akce.

Pokud budete chtít po Váze, aby vyjádřila svoje stanovisko, zjistíte, jak nerozhodné jsou. Nerozhodnost je může i paralyzovat. V některých případech jsou snadno ovlivnitelné a názory přebírají od ostatních. I Váhy mají svoje ambice, nicméně nejdou si za nimi přímo, často volí různé okliky. Mívají obavy z přímé konfrontace.

Co se zaměstnání týče, tak se Váhy hodí všude, kde je potřeba diplomatické vystupování. Váhy mohou být právníci, politici, ale mohou pracovat např. i s designem.

 

Základní analogie

*         Lidské tělo: ledviny, močové cesty

*         Barva: světlezelená, světlemodrá

*         Drahé kameny: safír modrý, achát

*         Rostliny: fialka, rozmarýn, petrklíč, maceška

Celebrity zrozené ve znamení Váhy

*         Jaroslav Ježek, Rudolf Hrušinský, Vladimír Remek, Emil Holub, Vladimír Menšík

*         Brigitte Bardky, Michael Souhlas, John Lennon, Oscar Wilde, Sting, Market Thatcher

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily