Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Evropský horoskop

Tisíce let lidé obracejí zrak k nebi. Noční obloha pro ně byla a stále je fascinující scenérií. Během času zjistili, že existují určité souvislosti mezi ději na Zemi a těmi na nebi. Postupně tak byly položeny základy dnešní astrologie. Slunce z pohledu ze Země vytváří zdánlivou dráhu zvanou ekliptika. A právě ekliptika je tvořena dvanácti astrologickými znameními, které jsou základním stavebním kamenem astrologie. V rovině ekliptiky se ovšem nepohybuje jenom Slunce, ale i další planety sluneční soustavy. Astrolog pracuje se všemi těmito prvky, nicméně pokud byste se o sobě rádi dozvěděli alespoň základní informace, přečtěte si, co Vám Slunce v určitém znamení přináší.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


 

Štír

. . : : 23.10. – 21.11. : : . .

 

Znamení: ženské, vodní, pevné

Vládnoucí planeta: Pluto

 

Obecná charakteristika

Na ekliptice zastává znamení Štíra osmý třicetistupňový výseč, tzn. nachází se mezi 210ti až 240ti stupni zvěrokruhu.

Lidé narození ve znamení Štíra jsou velice houževnatí a tvrdí. Mají tuhý kořínek, který jim umožňuje ustát nepřízeň osudu. I z těžkých ran jsou schopní vzpamatovat se a nasbírat nové síly do dalšího boje.

Štíři mají bohatý vnitřní život. Nicméně to ví jenom málokdo, protože svoje soukromí drží pod zámkem. Málokdo má šanci poznat, co se ve Štírech odehrává a co si myslí. Nicméně pamatujte, že Štír všechno registruje a ukládá do dlouhodobé paměti. Svůj niterný svět odhaluje Štír jenom těm nejbližším, kterým může důvěřovat. Nicméně běda těm, kteří důvěru Štíra zradí.

Štíři mají tendenci k černobílému vidění světa. Milují či nenávidí, nic mezi tím. Pokud tedy Štíra zradíte, těžko se budete dostávat z jeho černé listiny. A svojí nelibost umí dát řádně najevo. Umí být pěkně nepříjemní, vytáhnou na vás staré křivdy a zaútočí na vaše nejcitlivější místo. Zjistíte, že je Štír schopný vše odhalit, máloco před ním zůstává skryté.

Schopnost proniknout pod povrch věci může být i základem pro jeho pracovní oblast. Mohou se živit jako detektivové, průzkumníci, či badatelé. Nedá se vyloučit ani kariéra v obchodní či finanční sféře.

 

Základní analogie

*         Lidské tělo: pohlavní orgány, anální oblast

*         Barva: rudá

*         Drahé kameny: diamant, rubín

*         Rostliny: cibule, ředkev, česnek, bodlák, pelyněk

Celebrity zrozené ve znamení Štíra

*         Karel Havlíček Borovský, Michal Horníček, Marta Kubišová, Petra Janů

*         Demi Moor, Julia Roberts, Nicolo Paganini, Pablo Picasso, Voltaire, Marie Antoinette

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily