Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Evropský horoskop

Tisíce let lidé obracejí zrak k nebi. Noční obloha pro ně byla a stále je fascinující scenérií. Během času zjistili, že existují určité souvislosti mezi ději na Zemi a těmi na nebi. Postupně tak byly položeny základy dnešní astrologie. Slunce z pohledu ze Země vytváří zdánlivou dráhu zvanou ekliptika. A právě ekliptika je tvořena dvanácti astrologickými znameními, které jsou základním stavebním kamenem astrologie. V rovině ekliptiky se ovšem nepohybuje jenom Slunce, ale i další planety sluneční soustavy. Astrolog pracuje se všemi těmito prvky, nicméně pokud byste se o sobě rádi dozvěděli alespoň základní informace, přečtěte si, co Vám Slunce v určitém znamení přináší.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


 

Střelec

. . : : 22.11. – 20.12. : : . .

 

Znamení: mužské, ohnivé, proměnlivé

Vládnoucí planeta: Jupiter

 

Obecná charakteristika

Na ekliptice zastává znamení Střelce devátý třicetistupňový výseč, tzn. nachází se mezi 240ti až 270ti stupni zvěrokruhu.

Střelci jsou lidé s dobrou náladou a optimistickým vnímáním světa. Nic pro ně není problém, mají dost odvahy poprat se s čímkoliv. Nikdy nestojí nečinně bokem, do všeho se vrhají s nadšením.

S podobným nadšením fungují i na komunikační úrovni. Střelci vám řeknou přesně to, co si myslí – v tom pozitivním i negativním smyslu. Co na srdci, to na jazyku. Někdy tak mohou nechtěně ublížit druhým, když jim nedojdou dopady jejich slov.

Střelec je plný ideálů. Rád se věnuje různým filozofickým směrům. Mívá i zvýšený zájem o cestování. A to nejen pro svoji dobrodružnou povahu, ale také je přitahují cizí kultury. Navíc mají nezávislou a svobodomyslnou duši.

Problém nastává, pokud se Střelec nechá přespříliš unést svojí energickou povahou. Potom bývá často zbrklý a dokáže přestřelit. Střelec se též může nechat unést svými idealistickými sklony, proto může být místy nepraktický. Realita tak může někdy proplouvat mezi prsty.

Střelci se nejraději živí prací, kde nejsou omezovaní a která není stereotypní. Hodí se k nim práce v cestovním ruchu. Mnoho Střelců se nachází také mezi filosofy, knězi, ale i učiteli.

 

Základní analogie

*         Lidské tělo: stehna

*         Barva: modrá

*         Drahé kameny: granát, tyrkis

*         Rostliny: palma, lilie, begonie, máta

Celebrity zrozené ve znamení Střelce

*         Miloš Forman, Hana Hegerová, Josef Abrahám, Ladislav Smoljak

*         Winston Churchill, Brad Pitt, Frank Sinatra, Edith Piaf, Kim Besinger, L. van Beethoven, Walt Disney

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily