Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Evropský horoskop

Tisíce let lidé obracejí zrak k nebi. Noční obloha pro ně byla a stále je fascinující scenérií. Během času zjistili, že existují určité souvislosti mezi ději na Zemi a těmi na nebi. Postupně tak byly položeny základy dnešní astrologie. Slunce z pohledu ze Země vytváří zdánlivou dráhu zvanou ekliptika. A právě ekliptika je tvořena dvanácti astrologickými znameními, které jsou základním stavebním kamenem astrologie. V rovině ekliptiky se ovšem nepohybuje jenom Slunce, ale i další planety sluneční soustavy. Astrolog pracuje se všemi těmito prvky, nicméně pokud byste se o sobě rádi dozvěděli alespoň základní informace, přečtěte si, co Vám Slunce v určitém znamení přináší.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


 

Vodnář

. . : : 21.1. – 19.2. : : . .

 

Znamení: mužské, vzdušné, pevné

Vládnoucí planeta: Uran

 

Obecná charakteristika

Na ekliptice zastává znamení Vodnáře jedenáctý třicetistupňový výseč, tzn. nachází se mezi 300 až 330ti stupni zvěrokruhu.

Lidem narození v tomto znamení byla dána do vínku velká společenskost. Vodnáři kolem sebe mají neustále velké množství lidí. Jsou komunikativní, společnost potřebují ke svému životu. Jsou idealisticky zaměření a svoje ideály s radostí předávají dalším. A vůbec neřeší, zda jsou jejich názory reálné či nikoliv. Svoje názory jsou však schopní tlačit za každou cenu a jsou ochotní za ně i bojovat.

Vodnáři mají silný smysl pro nezávislost. V životě potřebují vždy dostatek prostoru, nemají rádi zákazy a omezování. Toto je podstatné i ve vztazích, kdy jim musí být zachována osobní svoboda. Vztahy jim to komplikuje, potřebují vytvořit s partnerem kontakt především na přátelské úrovni.

Mají rádi změny, stereotypům se vyhýbají. Vyhýbají se též všedním věcem. Vodnáři jsou rádi originální, chtějí se odlišovat od okolí. U některých Vodnářů se stává, že se chtějí odlišovat za každou cenu. Potom se chovají rebelsky a provokativně.

Vodnáři potřebují dostatek prostoru i v pracovní oblasti. Vynikají jako podnikatelé či obchodníci. Vodnáři navíc často mají vztah k technickým novinkám, proto nalezneme hodně Vodnářů v oblasti IT.

 

Základní analogie

*         Lidské tělo: holeně, lýtka

*         Barva: fialová

*         Drahé kameny: ametyst

*         Rostliny: myrta, osika, třeslice, šeřík

Celebrity zrozené ve znamení Vodnáře

*         Božena Němcová, Jan Werich, Bára Batiková, Jiří Lábus, Milan Lasica

*         Ronald Regan, W. A. Mozart, Enzo Ferrari, T. A. Edison, Paul Newman, John Travolta

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily