Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Evropský horoskop

Tisíce let lidé obracejí zrak k nebi. Noční obloha pro ně byla a stále je fascinující scenérií. Během času zjistili, že existují určité souvislosti mezi ději na Zemi a těmi na nebi. Postupně tak byly položeny základy dnešní astrologie. Slunce z pohledu ze Země vytváří zdánlivou dráhu zvanou ekliptika. A právě ekliptika je tvořena dvanácti astrologickými znameními, které jsou základním stavebním kamenem astrologie. V rovině ekliptiky se ovšem nepohybuje jenom Slunce, ale i další planety sluneční soustavy. Astrolog pracuje se všemi těmito prvky, nicméně pokud byste se o sobě rádi dozvěděli alespoň základní informace, přečtěte si, co Vám Slunce v určitém znamení přináší.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


 

Ryby

. . : : 20.2. – 20.3. : : . .

 

Znamení: ženské, vodní, proměnlivé

Vládnoucí planeta: Neptun

 

Obecná charakteristika

Na ekliptice zastává znamení Ryb poslední dvanáctý třicetistupňový výseč, tzn. nachází se mezi 330 až 360ti stupni zvěrokruhu.

Lidem narozeným v tomto znamení byla dána do života silná vnímavost. Jsou schopní vycítit, co se odehrává v druhých. Mají vyvinutý dar empatie. Ryby se obvykle nechávají vést svými emocemi, důvěřuji svému vnitřnímu hlasu.

Ryby mají bohatou fantazii. Jejich vnitřní svět je taktéž bohatý. Ve svých vizích a snech obvykle tráví hodně času. Často se proto Rybám stává, že jim začne unikat reálný život a staví si vzdušné zámky. Jsou na tom hůře s praktičností.

Jestliže Ryba vycítí, že se někomu děje nějaké bezpráví, neváhá pomoci. Ryby pomáhají všem, komu jen můžou, rády se obětují pro druhé. Mnohdy tak zapomínají na sebe a na vlastní potřeby – problémy druhých mívají přednost. Na druhou stranu se snaží pomoci každému, což ovšem není v silách jednoho člověka. A protože nezvládají, mohou se nakonec projevovat nespolehlivě. Rybám se často stává, že jejich okolí jejich dobrotivost zneužívá. A díky tomu, že mívají slabou vůli, jsou snadno ovlivnitelné.

Ryby často pracují v oblasti, kde využijí svojí fantazii a chuť pomáhat. Najdeme je proto mezi lékaři, sestřičkami či ošetřovateli. Cizí jim není ani umělecká sféra. Hodně Ryb se věnuje psaní poezie.

 

Základní analogie

*         Lidské tělo: chodidla

*         Barva: duhovitá

*         Drahé kameny: topas

*         Rostliny: tabák, mák, kávovník, čajovník, rulík, houby

Celebrity zrozené ve znamení Ryb

*         Bedřich Smetana, Viktor Preiss, Karolína Světlá, Ema Destinová, Martin Dejdar

*         Albert Einstein, Victor Hugo, Cindy Crawford, Bruce Willis, Sharon Stone, George Washington

 

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily