Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Losos

(22. 7. – 21. 8.)

Lososy ovlivňuje ohnivý živel, přináší jím do života energii, činorodost, aktivní přistup. Lososi, dravé ryby, žijí většinu života v moři, nicméně třít se vyráží proti proudu řek do vnitrozemí. Lososi jsou tedy obvykle silné osobnosti, které jsou vidět. Dokáží vést druhé lidi, umí je nadchnout a motivovat. Ve společnosti vždycky vyčnívají. S Lososy je v podstatě jednoduché vycházet – stačí respektovat jeho názory a pokud sem tam přihodíte drobnou pochvalu, uvidíte, že bude v sedmém nebi. Lososi jsou totiž často ješitní, tudíž na pohlazení ega dobře slyší.
Lososi jsou velice akční. Má neustále co na práci, rozhodně se jen tak nenudí. Jakožto zvíře, které zdolává po své cestě velké množství překážek, má docela tuhý kořínek. Jakožto vůdčí typ může mít ovšem problémy nevnímat sama sebe jako neomylného. U Lososů nás nemůže zaskočit povýšené vystupovaní.
Jejich klíčem k úspěchu je i chuť riskovat. Nebojí se nejistých plánů, protože ví, že risk je zisk. Pomáhá jim při tom i to, že umí rychle reagovat na nové a neznámé situace. K tomu jsou i tvůrčí a hraví, proto se poperou s jakýmikoliv problémy.
Lososi jako králové salónů umí výborně flirtovat. Když chtějí, hravě získají pozornost od příslušníků opačného pohlaví. Není to ovšem tak, že by to byli nějací záletníci! Lososi se obvykle chovají k druhým lidem férově a upřímně, proto nevěry nejsou jejich šálkem kávy. Nemají rádi faleš a podvody, pokud to na někdo takto zkusí, udělají s ním krátký proces. A když se rozhodnout vstoupit do dlouhodobého vztahu, tak se mu odevzdají a o svého partnera se pečlivě starají.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily