Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Jelen

(21. 5. – 20. 6.)

Jeleni spadají pod vzdušný živel, který je o přátelskosti, komunikativnosti, rychlém uvažování i přizpůsobivosti. Jeleni jsou velice plachá zvířata, která včas zmizí v případě sebemenšího nebezpečí. Umí rychle běhat i v neznámém terénu. Proto jsou lidé narození v Jelenovi velice bystří a mají hodně rychlý postřeh. Informace přímo hltá, nemá problém vstřebat jich hned několik naráz. Umí se dobře vyjadřovat a jsou schopní svými slovy zaujmout svoje okolí. Proto mají šanci prosadit se na vedoucích postech. Jeleni se ale neztratí nikde, kde budou využívat jako hlavní nástroj svoje mluvidla.
Lidé narození v době Jelena jsou obvykle oblíbeni mezi lidmi a málokdy je uvidíte osamělé. Lidi kolem sebe potřebují podobně jako vzduch k životu. Zavřete-li je na pár dní na samotku, způsobíte jim velké utrpení. Chybělo jim jejich publikum.
Jeleny je těžké vykolejit. Přestože umí rychle zmizet v případě zjištěného nebezpečí, nedělá jim problémy zvyknout si na nové prostředí. A co víc, změny mohou dokonce vyhledávat. Nemají totiž rádi stereotyp.
Horší je to s organizačními schopnostmi Jelenů. Sice jsou schopní zvládnout několik věcí na jednou, realita však obvykle bývá taková, že se snaží na přeskáčku stihnout nejrůznější úkoly a vzniká tak kolem nich chaos. Jeleni mají často problémy svoje povinnosti stihnout včas. Má problémy věnovat se věcem do hloubky, zůstává spíše na povrchu.
Toto se může projevit jako problém v oblasti vztahů. Vztah musí být dynamický, pokud začne panovat nuda, mohou mít Jeleni problém ve vztahu zůstat. Rozhodně ale pomůže, pokud budou mít s partnerem společné zájmy.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily