Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(21. 3. – 19. 4.)

21. březen je datum jarní rovnodennosti, které mnohé národy považují za počátek nového roku. A právě narození od tohoto data spadají podle indiánského kalendáře pod znamení Sokola. Sokoli jsou draví ptáci, kteří loví menší ptáky a to v průběhu letu. Vrhá se z výšky na kořist pod sebou a útočí svými pařáty. Sokol spadá pod ohnivý živel, tudíž přináší do života zrozenců činorodost, aktivní přístup k životu. Lidé narození v Sokolu jsou tedy velice temperamentní.
V mýtech představoval Sokol slunečního ptáka. Lidem tedy přináší šlechetnou povahu, touhu stát na stupních vítězů i nezbytnou dávku sebevědomí. Někdy je dávka sebevědomí trochu vyšší, proto se nenechte zaskočit arogantním vystupováním Sokola. Tito lidé si jsou schopní za svými cíly a sny tvrdě jít. Na druhou stranu jednají fórově a nemají rádi lidi, kteří by se je pokoušeli podfouknout.
Sokol patří mezi dravé ptáky. Určitě vás tedy nepřekvapí, že se dravá povaha projevuje i u lidí narozených v tomto znamení. Mají skvělé pozorovací schopnosti. Umí si vyhlídnout svojí příležitost, a jakmile přijde příhodný moment, vyrazí rychle za svým cílem. Zrozenci jsou bystří, mají velice rychlý postřeh, máloco unikne jejich pozornosti. Sokoli disponují též velkou dávkou odvahy, proto se máločeho zaleknou. Raději s nimi nevstupujte do konfliktu, jako dravci jsou schopní ubránit se. Svojí dravost využívají i v partnerských vztazích, kdy jsou obvykle vůdčími typy. Cizí jim nejsou ani žárlivé scény.
Sokol vám řekne vše na rovinu. A to i za cenu, že svými slovy mohou někomu ublížit. Přetvářka je pro něj prázdným pojmem.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily