Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(20. 4. – 20. 5. )


Bobři jsou vodní hlodavci. Žijí v blízkosti vod, kde si z větví staví svoje hráze. Lidé narození v době Bobra spadají pod zemský živel. Zemský živel vypovídá o praktickém založení zrozenců, budou stát pevně nohama na zemi. Svůj život budou hodnotit realisticky.
Bobři mají obvykle svůj sen, za kterým si pomalinku ale o to jistěji jdou. Jsou trpěliví, vědí, že jim jejich cíl neuteče. Při svém postupu vpřed nevynechají žádný krok, každému navíc věnují maximální pozornost. Jsou to detailisti, nepodcení žádnou maličkost. Svému okolí tím v některých případech mohou hrát na nervy.
Zázemí hraje pro Bobry podstatnou roli. O svůj domov se obvykle pečlivě starají a vylepšují všechno možné. Nemusí jít jenom o uklízení, mezi Bobry najdeme i kutily. Někteří Bobři ale přeci jenom preferují pasivnější trávení svého času stráveného doma.
Lidé narození v období Bobra jsou pragmatičtí, proto se umí postarat o to, aby žili v dobrých poměrech. Jsou opatrní, často myslí na zadní vrátka. Nevýhodou ovšem je, že se bojí riskovat. Proto jim může uniknout některé příležitosti. Pro to, aby se jim vedlo dobře, se nebojí tvrdě makat, jsou to totiž velcí dříči.
Bobři mají velké srdce. Umí pomoci ostatním, pokud vidí, že se snaží poprat se se svými povinnostmi. V otázkách vztahu jsou pomalejší, chvíli jim trvá, než se rozhoupou. Rychlý rozjezd vztahu je jim proti srsti. Na druhou stranu, když naleznou ve vztahu jistotu, chtějí co nejdříve zapustit se svým partnerem kořeny. K otázkám vztahu se staví mnohdy pragmaticky.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily