Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(21. 6. – 21. 7.)

Ty, kteří se narodili v období Datla, popohání vodní živel. Dodává jím především silnou vnímavost, citlivost, schopnost vcítit se do druhých. Datla poznáte v přírodě podle červené hlavy, jeho hlavní zálibou je vydlabávání škůdců z kůry.
Datlové jsou společenské a mírumilovné znamení. Mezilidské kontakty jsou pro něj kořením života, snaží se ale vyhýbat třenicím a konfliktům. Raději se proto příliš neprojevují, někdy se i krčí v koutě, je to jejich ochranný mechanismus. Dostanou-li se do hádky, jsou bezbranní. Platí často za urovnávače vztahů. Jejich přátelské vztahy jsou hluboké, neberou je na lehkou váhu. Zajímají se o problémy svého okolí a rádi pomůžou – umí dobře poslouchat a vždy najdou nějakou radu či útěchu. Pro druhé udělají maximum toho, co je v jejich možnostech.
Jejich silný emoční život snadno reaguje i na drobné, ostatními někdy i nepostřehnuté, podněty. Projevuje se to náhlými změnami nálad, umí zareagovat podrážděně.
I Datlové mají svoje sny. Nejdou si mnohdy za nimi přímo, posouvají se vpřed opatrně. Vzhledem k jejich tendenci vyhnout se přímému střetu s konkurentem, raději volí cestu oklikou.
Vnímavost se u Datlů projevuje především v rodinném prostředí, kdy se rádi starají o své rodinné příslušníky. Především Datel rodič by si měl dávat pozor na to, aby svými opatrovnickými sklony nedusil svoje děti. Příliš péče a lásky škodí. Sám Datel opouští rodinné hnízdo nerad a co nejpozději. Po celý život je pro Datla domov místem, kde se cítí v bezpečí a kam se bude vždy po náročném dni rád a věrně vracet.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily