Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(22. 8. – 21. 9.)

Zemský živel ovlivňuje osoby, které se narodily za vlády Medvěda. Dodává jim praktičnost, realistické vnímání světa, i stálost názorů. Medvěd patří mezi silná zvířata, jsou to největší šelmy (nicméně jedí i rostlinnou stravu) – a podobně je tomu tak i s lidmi narozenými na přelomu srpna a září.
Medvědi jsou nezávislí jedinci, samotářští, kteří se o sobe umí dobře postarat. Jsou houževnatí a snaživí, s tímto přístupem se posouvají po své životní pouti pomalu ale bezpečně vpřed. Jsou to kliďasové, máloco je dokáže vytočit k nepříčetnosti. Nemají rádi životní změny a překvapení. V jejich pohodovém přístupu k životu totiž chybí schopnost improvizovat, přizpůsobit se novým situacím i pružně reagovat. V životě málokdy riskují, chybí jim k tomu odvaha.
Lidé narození v době Medvěda si obvykle stojí za svým. Chvíli jim trvá, než zaujmou nějaké stanovisko. Když už k tomu ale dojde a vyjádří se, můžete si být jistí, že je jejich postoj nezlomný. O opačném pohledu na věc je jenom stěží přesvědčíte. Mají rádi ve všem pořádek, sami věnují až přehnanou pozornost tomu, aby ho kolem sebe měli. Pokud někdo jejich řád naruší, dokáže se ozvat.
Klidná povaha Medvěda se projevuje i ve vztahové oblasti. Chvíli jim ve vztazích zpočátku trvá, než se rozhoupou. Nežení se a nevdávají se rychle, musí ten vztah nechat chvilku uležet a vyvinout. Když už se ale do vybudování rodiny vrhnou, udělá pro svoji rodinu vše, co jí na očích uvidí. Ve vztazích bývají věrní.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily