Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(22. 9. – 22. 10.)

Do kovově černého peří je zahalený tento společenský pták, který se často vyskytuje ve velkých hejnech. Vzdušný živel přináší lidem narozených v době Havrana schopnost komunikovat a rychlé myšlení.
Havrani jsou tvorové společenští, k životu potřebují mít kolem sebe dostatek lidí. Když jsou sami, tak chřadnou, samotě se tudíž vyhýbají jako čert kříže. Nedělá jim problém navazovat nové styky, v cizí skupině lidí se cizí jako ryba ve vodě a dokáží se bez problémů projevit. Umí diskutovat na jakákoliv témata a umí svůj styl vyjadřování přizpůsobit společnosti.
Havrani milují mír, nemají rádi konfliktní situace. Sami se snaží udělat co nejvíc proto, aby kolem nich ke třenicím nedocházelo. A pokud někde v jejich okolí nastane hádka, pokusí se vztah mezi hádajícími se udobřit. Proto mezi diplomaty, ale i soudci najdeme tolik Havranů.
Zeptejte se Havrana na názor na nějaké kontroverzní téma a uvidíte, že si na odpověď chvilku počkáte. Havrani jsou sice bystří, ale při budování vlastního stanoviska vnímají všechny možné aspekty onoho problému a tak jim chvíli trvá, než zjistí, jaký názor převáží. Po této stránce bývají i snadno ovlivnitelní druhými. Havrani nejsou názorově stálí, jejich stanoviska se totiž stále vyvíjejí.
Na nedostatek zájmu osob opačného pohlaví si Havrani nemusí stěžovat. Havrani mají totiž estetické cítění a tak ví, jak se obléknout. Ve vztazích potřebují tolerantního partnera, kterému nebude vadit, že jsou Havrani nezávislí a že potřebují k životu dostatek prostoru. Havrani by trpěli, kdyby jim partner přistříhával křidélka.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily