Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(23. 10. – 22. 11.)

Had je jeden z nejobávanějších plazů, opředený nejrůznějšími mýty. Bývá považován za magické zvíře. Had patří pod vodní živel, proto přináší zrozencům vnímavost a citlivost do života, schopnost naladit se na druhé.
Pro Indiány představuje Had mystiku a nadpřirozené síly. Hadi skutečně mají zajímavé charisma. Mají bohatý vnitřní život, kde dochází k mnoha niterným procesům. Do tohoto vnitřního života ovšem nenechají jen tak někoho nahlédnout, ale pěkně si ho střeží pod pokličkou. Mají bystrý zrak, který dokáže proniknout do hloubky problému. Před Hady je obtížné něco skrýt, jelikož on do vás vidí. Obzvláště pokud se budete snažit přímo něco zamlčet, Hadi to vycítí a prozradíte se tak. Odhalování tajemství a všeho, co je skryté, je pro Hady celoživotní náplní. Uživí se určitě jako detektivové, ale je to ideální totemové znamení pro lidi věnující se esoterice.
Hadi mají často černobílé vnímání světa. Buď milují nebo nenávidí, dělá jim problémy najít střední cestu. A vše dělají intenzivně. Proto si Hada neznepřátelte, svoji nelibost dokáže dát rýpavě a kousavě najevo. S Hady jednejte na rovinu. Pokud budete patřit mezi jejich vyvolené a projeví vám důvěru, velice si toho važte. Zneužijete-li ale jeho důvěru, stane se Had vaším velkým nepřítelem.
Hadi jsou houževnatí, nic je jen tak neporazí. Svým tvrdohlavým přístupem si jdou za svými sny a cíly. Je-li cíl v dohledu, nemyslí na to, kolik sil jim zbývá a snadno dojde k vyčerpání.
Ve vztazích je Had velký milovník, je to věrný partner. Má rád pevné a trvalé vztahy. Od partnera očekává upřímnost a schopnost bavit se na rovinu.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily