Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(23. 11. – 21. 12.)

Sovy jsou ptáci, které působí především v nočních hodinách, kdy je můžete zahlédnout na lovu. Lidé narození v době patřící Sovám spadají ohnivému živlu, takže jsou dynamičtí a aktivně se staví ke svým úkolům. Sova je symbol moudrosti a učení, což odpovídá i charakteristice lidem, kteří se narodili v tomto podzimním období.
Sovy se zajímají o různá filozofická a náboženská témata. Často přemýšlí nad smyslem života a jsou to hledači životní cesty. Sovy touží po vyšších ideálech. Mnohdy si myslí, že jsou díky tomu něco víc, než ostatní. Přesto jsou ale přátelští a rádi si o filozofických otázkách podiskutují s ostatními.
Jedinci narozené v době Sovy jednají s lidmi na rovinu. Otevřeně vám řeknou, co si skutečně myslí. A v některých případech jim ani nedojde, že mohou být netaktní. Proto se na ně můžete obrátit s prosbou o názor na něco – nebudou vám mazat med kolem pusy. Sovy se dokážou snadno nadchnout pro věc. Díky jejich optimistickému pohledu na svět si umí poradit s nejrůznějšími starostmi, které jim zkříží cestu.
Sovy málokdy stojí nečinně bokem. Obvykle mají stále mnoho starostí a nezbytných věcí, kterým se musí věnovat. Disponují dobrodružnou povahou, milují poznávání nových krajů a nových kultur.
Ve vztazích potřebují dostatek životního prostoru. Mají totiž takové množství aktivit, že kdyby jim bylo bráněno věnovat se jim, budou nešťastní a raději od partnera odejdou. Přestože aktivit Sovy je opravdu hodně, vždy se bude do svého domova ráda vracet. Budete-li k potřebám Sovy tolerantní, odvděčí se vám velkou láskou i zvelebováním vašeho domova.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily