Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(22. 12. – 19. 1. )

U jezer můžete narazit na husy, kde tráví život v trvalém páru, případně se v párech sdružují do hejna. Zemský živel ovládá lidi, kteří se narodili na přelomu dvou roků. Dodává pragmatičnost, stabilitu, realistický pohled.
Husy jsou běžci na dlouho trať. Ptáci dokáží urazit obrovské vzdálenosti. A stejné je to i s lidmi, kteří jsou schopní jít si pomalu, ale o to jistěji, za svým cílem. Trpělivost růže přináší a to Husy moc dobře vědí. V Husách se skrývá vysoká vnitřní síla a vytrvalost. Na svoje příležitosti si umí počkat, nepotřebují dosáhnout svých snů okamžitě.
K tomu jim pomáhá i jejich houževnatost a tvrdohlavost. Když se pro něco rozhodnou, už od toho neustoupí. Sice mohou chvíli přešlapovat na jednom místě, ale to jenom proto, že důkladně zvažují svoje další kroky. Husy mají velké ambice a obvykle se jim daří prosadit se v životě až ve vyšším věku. Často mezi Husami najdeme workoholiky, kteří budou trávit většinu času v zaměstnání.
Husy jsou často křečovité, mají problém uvolnit se a bavit se. Mají výčitky z toho, že se nevěnují „podstatným“ věcem. Husy by se měly naučit pořádně relaxovat.
Lidé narozené v období Husy jsou velcí realisté. Stojí pevně nohama na zemi, nenechají se proto jen tak zmást a svést z cesty.
V partnerských vztazích u nic nečekejte výraznou vzrušivost. Svoje city si nechávají pro sebe a chvíli jim trvá, než se osmělí. Rozjezdy vztahů s Husou jsou proto pomalejší, nicméně pokud vydržíte, čeká vás dlouhý pevný vztah.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily