Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(20.1. - 18.2.)

V přírodě v blízkosti vod naleznete i u nás tuto samotářskou lavicovitou šelmu. Vydry ovlivňuje vzdušný živel, který zrozencům dodává intelektuální zájmy i komunikační schopnosti.  Indiáni považovali vydru za bystré, veselé a hravé zvíře, přisuzovali jí schopnost chránit.
Lidé narození ve Vydrách jsou obdaření silnou dávkou optimismu, jsou schopní čelit menším překážkám, které jim osud postaví do cesty. Různé těžší životní situace bere Vydra, jako výzvu či dokonce hru.Vydry jsou neobyčejně společensky založení lidé, kteří nemají nouzi o přátele, dokáží podržet i v těch nejhorších a nejtěžších situacích. Tím jsou ve společnosti velice vítaní a obdivovaní.
Lidé narození v tomto období jsou dříči, přistupují k životu velice činorodě. Stále něco podnikají. Potřebují, aby byl jejich život co nejrůznorodější, milují změny. Mají rádi harmonii a klid v mezilidských vztazích, neváhají vyrazit na pomoc tomu, kdo je podle nich utlačovaný či je mu ubližováno. Vydry mívají hodně nápadů. Problém ovšem je, že nemusí dotahovat věci do konce a proto někdy končí prvním krokem. Horší to je také se soustředěním. Obvykle mívají velké plány, o kterých rádi sní. Nicméně mohou si vybudovat vzdušné zámky a reálný život jim může začít proplouvat mezi prsty.
Vydry jsou samostatní jedinci, kteří mají rádi svůj životní prostor. Nemají rádi omezení, což platí i v jejich vztazích. Nesmějí se cítit jako „pod pantoflem“, potřebují dostatek prostoru pro realizaci vlastních plánů. Pokud chodíte s Vydrou, myslete na to, jinak se může stát, že vám tento báječný člověk uteče.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily