Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Indiánský horoskop

Indiánský horoskop sděluje, jaké máte vlastnosti a slabiny podle data narození. Tato charakteristika je určena podle vlastností zvířat. Pro zjištění Vašeho znamení a charakteristiky zadejte datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


(19. 2. – 20. 3.)

Tato psovitá šelma tráví ráda svůj život v dobře organizovaných smečkách. Vodní živel jim přináší silné emoční cítění, schopnost vnímat nitro druhých lidí. Přestože v západním světě bývá vlk synonymem zla či ďábla (viz Červená Karkulka), Indiáni vlky uctívají a přisuzují mu významné nadpřirozené schopnosti.
Vlci jsou plaší a citliví. Mají silné sociální cítění, pro svoje členy smečky udělají první poslední. Jsou to „vrby“, které podrží druhé. Nejlépe se jim spí, když ví, že je jejich smečka v pořádku. Pro svého bližního se rádi obětují. Mimo smečku ovšem bývají nesmělí a ostýchaví. Raději se drží v ústraní, a příliš se neprojevují.
Lidé narození v době Vlka jsou velice dobrotiví a srdeční, což si mohou někteří vysvětlovat jako naivitu. V životě to vypadá jako v džungli, kde silnější vyhrává. Nechají se ovlivňovat a zneužívat silnějšími. To je vede se schovat před celým světem, někam do ústraní. Vytváří si svůj vysněný, fiktivní svět, který nemá reálné základy.  Nezapomínejme však, že vlk je šelma a když je nejhůř, tak se dokáže vzepřít a dát to svému okolí dostatečně najevo. Někdy až s tak překvapivou jistotou, že jen málokdo by to do nich řekl. Bouřlivé reakce od Vlka se dočkáte ovšem až v moment, kdy přeteče pohár.
Ten, kdo si za svého partnera vybere vlka, má obrovské štěstí. Vlci dovedou vždy pomoc, podat pomocnou ruku a vždy jsou ochotni vás vyslechnout. Vlk potřebuje po boku partnera, o kterého se bude moct opřít a který ho dovede ochránit před vším zlem našeho života.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily