Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Topol

Stejně jako je topol ohebný a nezdolný strom, tak i člověk narozený v době topolu oplývá obrovskou silou, neporazitelností a životaschopností. Žádné problémy ho nezaskočí, není nic, co by ho mohlo zastavit či zlomit. Topol je cílevědomý, houževnatý a ambiciózní.

Stejně jako víno, které postupem času nabývá na kvalitě, i topol se posouvá stoupajícím věkem výrazně vpřed. Má před sebou stále nové a nové cíle.

Paradoxní je, že právě v topolu se skrývá značná dávka nejistoty. Přestože ho nejistota vnitřně hryže a často ho zbytečně brzdí, nevědomky ho tlačí vpřed. Tím spíš svoje okolí zaskočí, když nastanou situace, kdy začne sebejistě obhajovat svoje stanovisko.
Topol je vždycky obklopen přáteli, tudíž si nemůže stěžovat na samotu. V případě, že k sobě nenajdou partnera, nemusí se tak obávat izolovaného života. Přátel nebude sice mnoho, bude jich jenom pár, ale o to hlubší pouto je bude pojit. Svým přátelům také vždy pomůže, bude se projevovat jeho obětavost. Je nezištný a lidský.

Nemá problém přepnout na nouzový režim. Klidně si vystačí i s málem. Pokud se s ním osud nemazlí, nezkazí mu to náladu a chuť k životu. Má rád prostředí, se kterým je sžitý a ještě lépe, kde se přímo narodil. Pokud to tedy není nezbytné, jenom výjimečně ho mění.

U některých topolů se stává, že z ničeho nic převrátí svůj život na ruby. Odhodlávají se k tomu sice dost dlouho, jakmile se ale rozhodnou, ostatní s tím nic nezmůžou a mohou jenom s údivem přihlížet.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily