Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Fíkovník

Tak jako fíkovník – strom nesnáší chladné počasí a ke svému životu potřebuje také mnoho světla, i člověk narozený pod vládou fíkovníku nedokáže žít v chladném a citově vyprahlém prostředí. V takovém případě velice snadno upadá do propasti depresí, ze které se sám těžko vyškrabe ven.

Jejich značná citlivost jde však ruku v ruce s vyvinutou empatií a také s fantazií a kreativitou. Díky hloubce svých prožitků a citlivosti na vnější vlivy vám fíkovník bude občas připadat jako labilní jedinec. Často si však kolem sebe vytvoří pevnou skořápku neproniknutelnou pro hlubší city. Snaží se tak chránit „Achillovu patu“ svého nitra. Nenechte se však mýlit – lidé zrození ve dnech fíkovníku umí být vášnivými erotickými svůdci!

V zaměstnání i v životě je pro fíkovníky důležitá možnost ztotožnit se se svým konáním, teprve poté se může uplatnit jejich fantazie a kreativita. Vysloveně proti srsti jim jsou nesmyslné hierarchie a monotónní, ohlupující činnosti. Dobře nesnáší ani nátlak od nadřízených a s předpisy a nařízeními u nich také příliš neuspějete, tedy pokud se je nesnažíte rozčílit.

K opravdovému rozvinutí jejich tvůrčích schopností, kterými nepochybně oplývají, jim poskytněte dostatek volnosti a svobody. Fíkovník nemá žádné speciální požadavky na životní prostředí. Bude se cítit dobře tam, kde hřeje teplo domova. Občas mu ale určitě prospěje relaxace v hlubokém lese daleko od jakékoliv civilizace.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily