Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé narození v době patřící jabloni se snaží v životě o sjednocení protikladů. Hledají zlatou střední cestu. Jsou schopní uvědomit si všechny relevantní aspekty vzniklých situací a právě díky tomu často pošlapují nerozhodně na jednom místě. Milují život a váží si ho. I proto jsou hodně praktičtí a umí si užívat plody, které život zde na Zemi přináší. Jabloň nemá ráda, pokud jim někdo mluví do jejich života. A ani jabloně samotné neřídí životy jiných. Jsou nesmírně tolerantní. Chtějí, aby si radost ze života mohli užívat úplně všichni.
Rozum a cit jabloně někdy spolupracují, jindy je mezi nimi rozpor. Právě proto může docházet u jabloně ke střídání nálad – mluvíme o náladovosti. Ráda se obklopuje lidmi, kterým může pomoci. Když je jabloň nešťastná, vždycky najde někoho, kdo je na tom ještě hůř než ona. Takovému člověku poté pomůže. A takovou záchranou v podstatě pomůže i sama sobě.

Jabloně jsou nesmírně temperamentní. Často velice rychle a přehnaně reagují na podněty. Což může způsobit problémy na komunikační úrovni. Mnohdy řeknou něco, čeho poté litují. Sice řeknou to, co se v nich skutečně odehrává a co si skutečně myslí, ale poví to naplno. Tito lidé by se měli naučit v takové momenty mlčet, zhluboka dýchat a uvážlivěji volit svoje slova.

Lidé narození v období spadající pod tento strom oplývají velkým množstvím energie a elánu. Obvykle spí jenom pár hodin denně a bohatě jim to stačí. A ráno jsou hned čilí a vrhnou se směle za svými povinnostmi.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily