Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


V některých jiných pramenech o keltských horoskopech jedli nenajdete, ale naopak v nich najdete smrk. Vlastnosti smrku a jedle jsou si totiž velice podobné a každý autor se přiklání k jiné variantě. Je na vás, který strom je pro vás sympatičtější. Ať už je vám sympatický pouze jeden z nich, nebo vás přitahují oba dva nastejno, není na tom vůbec nic špatného.

Bude vám chvilku trvat, než zrozence v období patřící jedli skutečně poznáte. Jedle jsou totiž hodně snadno zranitelné, svoje osobní věci si nechávají obvykle pro sebe. Proto nasazují obrannou masku, kterou sundávají až v moment, kdy získáte jejich důvěru. Pocit bezpečí je pro jedle životně důležitý.

Pro jedle jsou podstatné jejich vlastní kořeny, nikdy nezapomenou, odkud pocházejí. Uvědomují si, že aby se někam dostali, musí obětovat velké množství energie. Řídí se heslem, že poctivostí nejdál dojdou. Nemají rády protekci, patolízalství, nebo dokonce podvody.

Jedle vždy stojí na straně spravedlnosti. Mají šlechetnou povahu a díky tomu pomáhají potřebným. Jsou dobrými přáteli a společníky, jelikož umí skvěle jednat s lidmi. Máte trápení a nevíte, jakým směrem se vydat? Potom utíkejte pro radu k člověku narozenému právě pod vládou jedle. Ve vztahu je jedle zpočátku nejistá, ale je věrná a drahé polovičce ochotně přinese modré z nebe. Svoje pečovatelské tendence rozhodně nekrotí.

Lidé narození v jedli nejsou žádní slaboši. Jsou schopní jít si pevně za svými cíly. Jsou nezdolní a jsou schopní žít i tam, kde nejsou ideální podmínky pro život.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily