Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé narození v období jilmu jsou nesmírně odolní. Jsou sice velcí individualisté, nejsou to ovšem žádní sobečtí egoisté. Naopak jsou vůči svému okolí velice solidární. Slabší jedince berou často pod svá ochranná křídla. Jsou laskaví a obětaví, kde mohou, tam pomohou. Pokud se někde někomu děje křivda, podají bez váhání záchrannou ruku. Jilmy jdou rádi svojí vlastní cestou a zasluhují se o výjimečné činy.

Jilmy jsou tvůrčí, spolehliví a odvážní lidé, přestože si to sami mnohdy ani neuvědomují. Neradi se organizují v nějakých skupinách, potřebují mít pocit svobody. Svým okolím jsou velmi oblíbení díky svojí veselé a optimistické náladě.

Jilmy nepotěšíte, pokud je budete škatulkovat, přestože to bude myšleno jako kompliment. Netouží po poctách a přílišné pozornosti. Je to tím, že oni sami nejsou se sebou nikdy plně spokojení a vždy si myslí, že by situaci mohli vyřešit lépe. Přesto si pochvaly díky svojí houževnaté práci zasluhují. Vědí moc dobře, že trpělivost růže přináší, proto si rádi počkají. Stojí si pevně za svými názory a jejich postoje jsou stabilní a pevné jako kámen. Jsou spravedliví a dokáží ocenit úspěchy ostatních.

Když se k této silné povaze přidají ještě tvůrčí schopnosti a nezanedbatelná dávka moudrosti, nepřekvapí vás, že se v tomto období narodilo hodně básníků a spisovatelů. Všichni jilmy mají rádi čtení. Pokud nevíte, co dát jilmu za dárek, vězte, že knížka bude vždycky ta správná volba.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily