Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


V některé literatuře zabývající se keltskými horoskopy naleznete místo cypřiše strom hloh, nicméně není mezi nimi výrazný rozdíl.
Tento strom potřebuje dostatek světla a stejně tak i cypřišovití zrozenci potřebují sluneční svit k životu. Jsou to lidé, kteří rádi dělají rádi jen to, co skutečně chtějí. Proto je mezi nimi i velké množství podnikatelů. Nesnesou totiž, pokud nad nimi v tvůrčí práci stojí někdo s bičem.

Lidé narození v době cypřiše jsou nesmírně zvídaví. Svoji pozornost obracejí na všechno, co se kolem nich odehrává. Poznání pro ně hraje podstatnou roli. Dokáží si vzít ponaučení ze svých chybných kroků. Cílem cypřišů je nabýt co nejvíc informací.
Cypřiš nesnáší násilí a vyhýbá se všem konfliktním situacím. Raději blížící se mezilidskou kolizi obejde, než aby se pustil do konfliktu a obhájil. Nelpí na penězích a na majetku – ke štěstí to pro něj není podstatné. A i málokterý cypřiš se žene za velkou kariérou a několika desetitisícovým platem.

Snaží se u lidí kolem sebe zmírnit jejich nepříznivé osudové rány, dokáže člověku dodat naději a nabít ho dávkou energie a motivace.
Zrozenci jsou nejspokojenější v obklopení svojí rodiny či úzkých přátel. Ve vztahu se chovají ještě méně konfliktně, než v dalších oblastech života – jsou poddajní, nedovolí si postavit se partnerovi na odpor. Potřebují k sobě silného partnera. Přestože se může stát, že je partner bude ponižovat, nedovolí si nic říct.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily