Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, patří mezi dobrodruhy. Jsou zajímaví, nápadití a rozhodní. Ve společnosti vždy vynikne, je obvykle středem pozornosti a z toho vyplývá i nadprůměrná výše jejich sebevědomí. Navíc si uvědomuje svůj potenciál a svoje schopnosti, což jeho sebejistotu jedině podtrhává. Díky svojí bystrosti mu málokdy co unikne, je obtížné před ním skrýt tajemství. Je komunikativní a dokáže lidi kolem sebe přesvědčit.

Ve vztahu s cedrem se rozhodně nudit nebudete. Bude schopný zahrnout vás hlubokým citem a bude se vámi před celým světem chlubit. Přestože to dá cedr málokdy najevo, je v citových záležitostech jemný a nesmělý. Partner hraje pro cedr podstatnou roli, příjemné zázemí a pohodová rodinná atmosféra je pro něj životně důležité.

V pracovní oblasti je cedr houževnatý, práce se určitě nebojí. Nicméně někdy se zde může uplatnit jeho snížená koncentrovanost a může učinit zbrklé, nerozvážné kroky. Cedr si obvykle stanoví cíle, pro které pak udělá maximum. Pokud má pocit, že udělal úplně vše a že by mu stávající práce nepřinesla již nic nového, s chutí se vrhne na něco nového. Baví ho, pokud vidí v práci možnost rozvoje. A za svoje pracovní úsilí očekává odpovídající odměnu. Díky komunikačním schopnostem je cedr i schopným obchodníkem. Pro tuto práci mluví i fakt, že dokáže ocenit hezké věci. Má vytříbený vkus a je na to náležitě hrdý. Rád se obklopuje plody, které život na naší planetě nabízí a rozhodně se jim nestraní.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily