Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Hnací silou lidí, narozených v období spadající pod borovici, je naděje. Pokud mají borovice před sebou nějakou vizi, jsou schopní vypustit pro ní svojí duši. Jsou tvrdí, houževnatí a odvážní. Nebojí se riskovat a jít do nejistých podniků. Díky jejich organizačním schopnostem se jen tak ničeho nezaleknou, jsou na vše připraveni.

Borovice jsou ztělesněná zvědavost. Prahnou po informacích, líbí se jim mít přehled. Ať už se budete bavit s borovicí o jakémkoliv tématu, vězte, že si s ní vždy dobře popovídáte. Jsou učenlivé a samotné studium je velice baví. Knihovnu mají plnou encyklopedií a odborných publikací. Mezi borovicemi je spousta „věčných“ studentů. Není to ale díky propadání od zkoušek, ale díky jejich celoživotní touze po dalších a dalších informacích.

Kdo zná dobře nějakou borovici, zaskočí ho jejich smělé plány. Nezaleknou se nebezpečí a obvykle se jim skutečně nic nestane. Mají pevné zdraví – opravdu mě nenapadá nic, co by je mohlo zastavit. Regenerační schopnosti jim umožní vyhrabat se i z těch největších problémů.

Snaží se na lidi kolem sebe působit co nejpozitivněji. Dodávají sílu těm, kteří ji potřebují. Mohou to být dobří léčitelé. Svojí životaschopností dokáží dobře působit na strádající a nemocné a dodávat jim tak chuť k životu.
Borovice nemyslí na zadní vrátka. Když se jí daří, tak utrácí a nenechá si nic bokem. Takže se jim po nějaké době stane, že zjistí, že jsou na nule a vzniknou jim tak zbytečné starosti. Velké bohatství borovici málokdy učiní šťastnou.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily