Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé, jejichž životním stromem je vrba, jsou duševně nesmírně pružní. Vzpomeňme si na vrbové proutky, jak jsou elastické! Takoví lidé patří mezi nejpřizpůsobivější. Vrby nemají problémy vyjít s kýmkoliv. Jsou velice tolerantní. Mají pochopení pro slabosti druhých, nedělá jim problém vcítit se i do složitých osobností.

Vrby fungují spíše po citové stránce, než po stránce rozumové. Mnohdy žijí ve svém vnitřním světě. Tento svět si nechávají hezky pod pokličkou a nenechávají do něho nahlédnout ostatní. Vrby působí za všech okolností klidným dojmem. Přestože se jim může hroutit celý život, nedá to na sobě poznat. Dokáže se perfektně ovládat. Pro druhé jsou vrby hodně špatně čitelné. Není to ovšem proto, aby svoje okolí záměrně mátly, ale proto aby naopak svoje okolí od svých problémů ochránily. Nechávají se unášet svými emočními stavy, takže mohou někdy působit náladově. Mají vyvinutý šestý smysl.

Pružnost se u vrb projevuje i na komunikační úrovni. Vrby nemají rády konflikty a výměny názorů. Z takových situací obvykle vybruslí díky svojí výřečnosti. V případě nouze nemusí užívat jenom upřímnost a pravdomluvnost.

Aby byly vrby ve svém životě spokojené, potřebují mít kolem sebe pohodové lidi, klidnou dobrou práci a spolehlivého partnera. Poté se jejich život odehrává na příjemné notě. Jsou veselé a uvolněné. Chybí-li některá z těchto věcí, z vrby se stává tichá a odtažitá duše, která se straní společnosti. V takový moment můžou hrát zásadní roli jejich nejbližší přátelé.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily