Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Jestliže budete hledat nejvitálnější znamení stromokruhu, tak právě dub by neměl být opomenut. Má dostatek sil a odvahy, jde si přímo za svými sny. Ví, že jak zasadí, tak že i tak sklidí. Lidem narozeným v době dubu nevadí, že si na výsledek svojí námahy musí počkat. Díky velké trpělivosti pro ně čas nehraje zásadní roli.

Neznám člověka, narozeného v období dubu, který by nebyl tvrdohlavý. Všichni si prosadí to, co si usmyslí. Má rád přímé jednání, křivé praktiky, lhaní a nepoctivost ho iritují. Jsou proto féroví společníci a báječní přátelé.

Typický dub dokáže ocenit hezké věci. Má silný smysl pro erotiku a sexuální život duba je výrazný a vášnivý. Mezi stromy jsou právě duby nejlepšími milenci – umí být smyslní a draví, ale také jemní a romantičtí. Navíc skvěle pečují o svoje tělo, tudíž mají obvykle podmanivý a okouzlující vzhled.

Dub je silná a rozhodná osobnost, ovšem do momentu, kdy se zamiluje. Jako zamilovaný je jemný, citlivý a křehký. Jeho pevnost a tvrdost je rázem pryč. Jako partner je dub ideální. Je věrný, stálý a jedná se svojí drahou polovičkou přímo.

Buď jak buď, můžete si být jistí, že si dub bude užívat života naplno. Nemají rádi nudu a stereotyp. Potřebují, aby se kolem nich neustále něco dělo. Rozruch a akce jim rozproudí krev v žilách. Mezilidské kontakty jsou pro ně podstatné, takže jsou stále obklopeni lidmi. Rádi i druhým pomohou.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily