Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Líska je dost nenápadný strom či spíše keř. Skrývá v sobě však mnoho dobrého a užitečného. Tak i lidé narození v době vlády lísky mají tyto vlastnosti. Tichost a nenápadnost a snaha na sebe neupozorňovat je jim vlastní. Ale právě tady platí ono „tichá voda břehy mele“. Jsou nadáni nadprůměrnou inteligencí, a schopností dobře a rychle se učit a chápat. Dokonalá nebo fotografická paměť jim není cizí, právě jako skvělá intuice. Schopnost vcítit se do dané situace nebo problému je jim vlastní. A právě tím se zdají na první pohled „nenápadními“. Takový typ lidí byl před několika staletími považován buď za hotového světce nebo obviněn z čarodějnictví. Ovlivňovat druhé lidi, není pro ně problém. Způsobem, který je vstřícný a nekonfliktní. Mají rádi své přátele a jako ctnosti si považují jejich důvěryhodnost a trpělivost. Ty samé vlastnosti sami svým přátelům dávají v hojné míře.

Cesta lásky a dobra je naplňuje. To je jejich cesta. Ale brzo poznávají že, někdy jejich plány nevychází. A tak jsou často zklamáni lidskými vztahy, a dokáží s pak zatvrdit a obehnat hradbou nedůvěry. Přes jejich velkou schopnost pochopení, mohou být někdy dost nevyrovnaní a náladoví. Žít v harmonii je pro ně důležité. Nepotřebují moc, dokáží žít z maličkostí a přizpůsobit se. Když je to ale v životě popadne je lépe jim jít z cesty. Jejich slova a činy mohou bolet jako švihnutí lískovým prutem. Žít s nimi je na jednu stranu velká radost a na druhou stranu mrzutost. Přesto ale jsou spolehlivými a většinou i věrnými partnery v lásce.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily