Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé narození v tomto období jsou jemní a subtilní. Tak většinou na své okolí působí. Ona jemnost a křehkost je jen zdání. Uvnitř jsou to lidé vůle a odhodlání se schopností se bránit okolním vlivům. S lehkostí a nadhledem dokáží překonat nástrahy osudu. Mají často uměleckou duši a nadání jim v tomto směru nechybí. Rádi se dobře a elegantně oblékají, jejich vkus je velmi originální. Na své okolí nepůsobí právě jako výstřední lidé, ale snaží se být někde na půli této cesty. Příliš velké společnosti se také raději vyhnou. Jsou vždy dobře informováni, ale nesnášejí drby a pomluvy proti svým přátelům. Jejich přátelé jim mohou věřit, že to co jim sdělí zůstane mezi nimi.

Svoji práci berou vážně a jsou ideálními pracovníky se smyslem pro odpovědnost. Jsou naprosto samostatní, a uplatňují při práci svoji velkou uměleckou fantasii. Snadno ale podléhají druhým lidem, a nechávají se jimi ovládat. Mohou trpět někdy pocity méněcennosti, ale o to více si váží vlastní důstojnosti. Lidé jeřábu jsou dobrými přáteli a společníky. Nikdy nezradí a nenechají vás v problémech. Naopak rádi přebírají vaše problémy na sebe. A pak zapomínají často na své vlastní problémy. Naivní však opravdu nejsou a zneužít se nenechají.

V lásce kterou, teď právě vášnivě prožívají dokáží obětovat v tu chvíli vše. Prožívají vše emotivně na plno. Proto bývají jejich vztahy tak dramatické a plné zvratů. Věrnost neslučují s láskou a je těžké a naivní ji u nich hledat. Přesto pokud už se rozhodnou pro manželství projevují v něm smysl pro odpovědnost.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily