Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Budete-li hledat mezi stromy dobrodruha, tak u javoru se nikdy mýlit nebudete. Lidé narození v tomto znamení mají smysl pro dobrodružství silně vyvinutý. Někteří rádi cestují a mají procestovanou půlku světa, jiní skáčou bungee jumping, další prostě prožívají se zvýšenou hladinou adrenalinu v krvi záležitosti všedního dne. Dodává jim to pocit nezávislosti, který je pro ně životně důležitý. Vyhýbají se konvenci, nemají rádi tradici a zažité stereotypy. Potřebují dostatek prostoru i ve vztahu, což jim může oblast vztahů komplikovat. Pokud jim partner začne „přistřihávat křidélka“, berou do zaječích.

Pro javory je těžké vydržet na jednom místě – a opravdu to tak u nich nebývá. Mají rádi změny, ať už se to týká změn bydliště nebo zaměstnání. Nemají problém zvládat několik povinností zároveň.

Osobnost javora má hodně vrstev a hodně odstínů. Oni sami se v sobě učí orientovat. Poznat sebe sama je pro ně velká výzva a nenechá je jen tak v klidu. Má to negativní vliv na jejich sebevědomí. Díky tomu jsou nesmělí a zdrženliví – někdy to mohou ovšem zastírat siláckými projevy. Pokud se tedy v javoru nemůžete vyznat, nechť vás tato informace uklidní.

Javory mají obvykle vysokou inteligenci, dlouhodobá paměť a umí najít originální a efektivní řešení. Jsou rádi středem pozornosti. Umí se snadno nadchnout pro nové věci a svým nadšením dodá motivaci i lidem kolem sebe. Proto je nejsou špatnými vůdci skupiny lidí.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily