Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Tento strom vládne svoji tvrdostí. A tak i lidé narození pod jeho vládou jsou tvrdí a nepoddajní. Mívají velké plány a dokáží si za svými sny důsledně a vytrvale jít. Cit pro strategii jim nechybí a díky skvělé inteligenci dokáží vše dobře promyslet. Realizují plány, a myšlenky na které ostatní lidé raději ani nemyslí. Jsou to typičtí šachoví hráči. Důkladně prostudují situaci a jsou, vždy několik tahů dopředu před ostatními. Neradi se přizpůsobují a vlastně jim to ani moc nejde. Tam kde je třeba improvizace, ztroskotávají. Lidé, kterým ořešák vládne mají rádi předem jasné věci, vše naplánované a vykalkulované.

Spoléhají proto nejraději sami na sebe. K okolí jsou dosti odměření a nedůvěřiví. Chápou je spíše jako spoluhráče než partnery. Jsou někdy dosti sobečtí a svévolní. Dostat se takovým lidem pod kůži tj. je dost náročné. Emoce jsou komplikací, která je uvnitř pálí. Bojí se o svoji existenci. Uvnitř jsou nesmělí ale nedávají to znát. Jsou přeci autoritou…

Neradi chodí po cestách jako ostatní. Mají svůj způsob. Mínění druhých lidí je až tak moc nezajímá. Jsou to lidé protikladů a rozporů, rozmarů. Muži jsou většinou dominantní a požadují aby se jim jejich partnerky podřídili. Ony musí být odolné proti výkyvům, které s nimi zažívají. Lidé ořešáku žijí svůj život naplno. Pokud už něco dělají, dávají to toho celou svoji bytost i všechny finance. A pokud někoho milují tak až na hranice smrti.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily