Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Kaštan je vážný strom a přesně takoví jsou i lidé, kteří pod něj spadají. V jejich životě se dá najít mnoho záminek ke splínu a pocitu nespokojenosti. Na druhou stranu to jsou do značné míry schopní maskovat. Špatnou náladu na sobě málokdy dají znát.
Jedno z klíčových slov, které je pro kaštany typické, je pravda. Kaštan totiž, co se pravdy týče, vodu nejenom káže, ale i sám pije. Ani slovo polopravda mu není zrovna blízké. Sám jedná přímo, nemá rád všelijaké okliky. Řekne vám skutečně, co si myslí, přestože to nemusí být za každou cenu příjemné.

Lidé zrození v tomto stromě jsou pevní ve svých postojích, až by se dalo říct, že jsou ke svojí vlastní škodě rigidní. Zkuste je přesvědčit o nějakém odlišném názoru a uvidíte, co to znamená „stát si za svým“. Pro všechno potřebují jasné důkazy, tudíž mezi nimi nehledejte náboženské fanatiky.

Některým z nich se stane, že kvůli neschopnosti změnit svůj životní styl a přizpůsobit se přijdou o „osudového“ partnera. Co se vztahů kaštanu týče, nemá to obvykle příliš jednoduché. Brzdí ho vlastní strach. Rozum u něj převažuje nad city a rozum city dost brzdí. Proto jenom málokdy nalezneme bláznivě zamilovaný, v oblacích se vznášející kaštan. U těchto lidí nehledejte příliš velkou fantazii a snění. Jejich zakořenění v pozemském světě je důkladné. Proto je ale pro okolí báječnou oporou.

Stálé a jisté postoje jsou kaštanu ovšem i ku prospěchu. Jak jinak by se mu totiž mohlo podařit dosáhnout něčeho, než díky svojí houževnatosti a píli?

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily