Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé narození v období jasanu bývají pevní a nezdolní jak uvnitř, tak navenek. Bývají také přímí a průhlední. A ke zlosti vrstevníků také jaksi vitálnější a svěžejší. Nevydávají se cestou nejmenšího odporu, ale tou, která jim umožní zachovat si čistý štít. Při dosažení cíle stěží usnou na vavřínech - je toho tolik co je ještě třeba zlepšit.

Svou přímostí mohou mimo mnoha dobrých přátel v životě nasbírat také nepřátele, těch se však nebojí a neohlíží se na ně. Jsou tvrdohlaví a málokdy se čehokoliv vzdají. Lépe tedy uděláte, pokud si je příliš nerozházíte.

V mnoha ohledech jsou až překvapivě konzervativní. Tedy vlastně skoro ve všech ohledech - ocení spíše klasickou hudbu, tradiční "domorodou" kuchyni, a ani v posteli nebudou nakloněni přílišným experimentům. To se týká i techniky a vlastně jakýchkoliv nepotřebných změn, ať už objektivně nebo v jasanově mysli.

Bývají opravdu vytrvalí a ve svém životě obvykle dosáhnou mnohé. Na vrcholu, na který se během života pracně vyšplhali zpravidla zůstávají.

Vhodným životním prostředím pro jasan rozhodně není město. Pokud již město, raději zastrčená periferie s alespoň špetkou klidu. Tato touha po klidu se projevuje i v jasanově ochotě riskovat; pokud existuje k cíli pracnější, ale jistá cesta, jasan nebude dvakrát váhat, kudy se vydat. I pokud tato cesta bude nakonec opravdu krkolomná, jasan se nevzdá a po malých krůčcích se nakonec dostane až do cíle.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily