Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Habrům je vlastní objevitelství a prozkoumávání neprobádaných věcí. Zaujímají mnohdy nevšední přístup. Dokáží se však dokáží radovat z každodenních maličkostí všedního života. Pevně věří svým snům, a někteří jich opravdu dosáhnou nebo k jejich dosažení svým životem alespoň pomohou.

Pro lidi narozené v období patřící habru je lepší dosáhnout alespoň mála, než aby odešli s prázdnou. Myslíte si, že budou sedět a bez přičinění přihlížet? Ne, to rozhodně není pro ně. Jsou pečliví a veškeré povinnosti zvládnou na 100% - přestože to jsou na první pohled povinnosti pro mnohé zbytečné. Oplývají ohromující empatií, snadno postřehnou to, co jiným zůstane ukryto. Proto před nimi neschováte žádné tajemství. Mívají smysl pro loajalitu a k tomu umějí jednat asertivně. Hulvátské chování je jim cizí. Dokáží také nezištně pracovat pro dobro jiných. Pojem altruismus jim je nesmírně blízký.

Ve vztazích jsou zrozenci obvykle stálí. Jsou také ješitní, takže jim je náklonnost opačného pohlaví nesmírně sympatická. Pokud vás osloví habr, vězte, že nejlepší cestou jsou lichotky.

Habr vnímá všechny bytosti jako sobě rovné, vždy stojí na straně spravedlnosti, kterou chrání a ctí celou svojí duší. Přestože mohou vyhlížet zranitelně a snad i křehce, pod slupkou můžete nalézt velice pevný a odolný materiál. Často, když se habr zdá být zlomen, je to jen zdání. A zdání klame. On totiž v nitru duše vyčkává na svou příležitost, kdy bude moci povstat z vlastního popela, jako bájný pták Fénix.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily