Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Bříza je typický strom zasvěcený jaru a lásce. Tak i lidé narození v době vlády břízy jsou neobyčejně příjemní a živí. Mají rádi pestrost a pohyb. Břízy jsou výhradně citově a duchovně založení lidé, kteří nejsou moc vázáni na hmotné statky. Jsou skromní, a nikterak nic od druhých nevyžadují. Nepůsobí většinou nikomu žádné starosti. Domov je pro ně oáza a ochrana. Rádi si čtou knihy, a poslouchají dobrou muziku. To co nesmí v okolí chybět, jsou lidé se kterými si bříza může povídat. Hledají spřízněné duše, a jsou pro to schopné udělat mnohé. Břízy se nám mohou zdát dosti křehké a jemné. Ale pod rouškou jemnosti se skrývá houževnatost a pracovitost. Nadání a přirozená inteligence dává těmto lidem sílu a možnosti překonávat nástrahy života. Díky svému chování a minimálním nárokům bývají spokojeni v každém prostředí a při každé práci.

Velmi je charakterizuje to, že mají rádi literaturu a vše co s tím souvisí. Četba a umění jsou prvky, které nemohou v hojné míře chybět. Zůstávají ale raději jen čtenáři, než spisovateli. Jejích stání stranou je nikdy do čela výsluní nedovede. Zato morálka je něco, na co si rádi potrpí. Někdy se to může zvrhnout až v puritánství. Rozeznat podstatné od nepodstatného je pro lidi narozené v tomto období těžké. Projevovat city druhým je problém, dobře to maskují za svojí komunikací. Pokud jsou terčem závistivých a nenávistných lidí, stahují se do sebe. Platí pro ně a velmi dobře znají krédo: „kdo uteče ten vyhraje“. Bříza potřebuje partnera, který ji bude ochraňovat a bude za ni bojovat. Milují přírodu, její podoby a jarní vůni. Doba lásky, sexu a života. Doba kdy, žijeme naplno.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily