Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé narození v období olivy jsou nesmírně plodní. Jsou sice velmi silní, ale to jen díky tomu že mají pevné a stabilní zázemí. Rodina, tradice a emoce. To jsou věci, bez kterých lidé olivy nevydají své plody. Těmto lidem nechybí živá krev v těle. Temperament a horoucí láska jsou typickým znakem. Proto vyjít s těmito lidmi je pro okolí někdy těžké. Někdy mohou být olivy „trpké“. Přijít těmto lidem na chuť, poznat jací opravdu uvnitř jsou trvá někdy delší dobu. Když ale poznáte, jaké kvality a schopnosti mají. Už se jich snadno nevzdáte.

Ona horká krev, se může projevit někdy křikem a někdy zpěvem. Záleží na situaci a také na tom jak dobře jsou lidé olivy zapuštěni v daných podmínkách. Mají rádi zpěv a tanec. Tanec a bujaré rytmy jsou tím co je baví. Radost ze života si užívají plnými doušky. Láska, sex a erotika je věc denní potřeby. Bez toho nelze být. Jsou dobrými společníky. Zábava a přátelé to je to o co tu kráčí. Ale dokáží se včas zase vrátit do reality a do svého zázemí. Prostě někdy je čas zábavy a někdy práce. Oni to vědí, jen jejich práce a rodina toto musí respektovat.

Partneři a okolí musí lidem narozeným v tuto dobu připravit dobré zázemí. Bez něhož by oni nevydávaly své plody. Jejich práce je musí bavit. Jen tak dojde i okolí štěstí a harmonie. Někdy přílišná horlivost může škodit. Proto je dobré vědět kdy, má člověk dost. Emoce a její projevy jsou tak pevné jak jen je stávající zázemí. Problémy srdce, mohou někdy způsobit bolesti hlavy tak i problémy se žaludkem.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily