Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Keltský horoskop

Keltové byli velké skupiny kmenů, které se v Evropě zformovaly mezi 10. a 8. stoletím př. Kr.  Významnou roli hráli keltští kněží, Druidové. Právě oni znali tajemství keltského horoskopu.

Keltové si vážili přírody a žili v úzkém kontaktu s ní. Lesy a jednotlivé stromy pro ně hrály důležitou úlohu, byly pro ně totiž domovem. Chovali ke stromům úctu. V keltských pověstech se objevují motivy přerodu lidí ve stromy. A odtud je to již jen krůček ke stromovému horoskopu. Stromy symbolizují určité vlastnosti – a tyto vlastnosti poté přecházejí na lidi dle doby, kdy se narodili.

Pro zjištění, který strom vám patří zadejte datum narození nebo vyberte konkrétní strom.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Lidé narození v době patřící buku se snaží pevně a prakticky projevit. Nehledají žádnou zlatou cestu. Jsou schopní díky mnoha vrozeným jedinečným vlastnostem uchvacovat okolí. Milují odvážné plány a rádi je realizují. Jsou cílevědomí, houževnatí a pracovití. Většinou zastávají vůdčí místa a významné posty. Lidé buku jsou pro druhé oporou, a dokáží je chránit. Ale dřevo buku jako charakter těchto lidí je dost tvrdý a houževnatý. Proto pokud je takový člověk přesvědčen o své pravdě, stojí jako buk. A to i za cenu vlastního zdraví. Tvrdohlavost je vlastnost, která se nedá lidem narozeným v této době upřít.

Střídmost je zásada, které se drží. Nejsou to, ale lidé lakotní. Jen jsou schopni spokojit se a radovat se z mála. Lidé buku často matou tělem. Vytvářejí v druhých dojem nenáročných a prostých lidí. Ale je to jen iluze. Ve skutečnosti dokáží dostat to co chtějí velmi efektivně. Lidé, kteří s nimi sdílí blízký prostor to nemají jednoduché. A vyžaduje to velkou toleranci a svým způsobem i oběť. V lásce bývají opatrní a vybíraví. Náročnost soužití s člověkem narozeným v době buku, je vyvážena velmi plodným a živým trvalým svazkem. Je to partner, který vynakládá ohromné úsilí na zajištění vlastní rodiny. Člověk narozený ve znamení buku, bývá skutečně „ zdravý jako buk. “ Tito lidé mají od přírody přirozenou odolnost a houževnatost proti nemocem. Pečují úzkostně o své zdraví velmi aktivním způsobem. Někdy až moc.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily