Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Pracovní horoskop

Chcete vědět, jaký druh povolání je pro vás vhodný? Jste šéf nebo majitel firmy a vybíráte si zaměstnance? Možná právě tento horoskop v dnešní složité době plné nezaměstnanosti a hospodářských problémů vám přinese tu poslední informaci, kterou hledáte.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Jestliže toužíte po stabilním a cílevědomém zaměstnanci, který sice touží po nějakém kariérním vzestupu a ohodnocení, ale dokáže si na to počkat, pak si vyberte Kozoroha. Smysl pro povinnost, řád, dochvilnost a vytrvalost jsou silnými stránkami tohoto znamení. Proto všude, kde je potřeba neměnit svéhlavě pracovní postupy a pravidla a kde se nepracuje stylem hurá akcí se bude cítit zaměstnanec Kozoroh dobře. Nesmíte ovšem očekávat, že bude pro něj jednoduché přijmout nějaké inovace, modernizaci nebo po něm chtít výraznou kreativitu.
Povolání: projektant, stavař, manager

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily