Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Pracovní horoskop

Chcete vědět, jaký druh povolání je pro vás vhodný? Jste šéf nebo majitel firmy a vybíráte si zaměstnance? Možná právě tento horoskop v dnešní složité době plné nezaměstnanosti a hospodářských problémů vám přinese tu poslední informaci, kterou hledáte.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Citlivost, fantazie, soucit. Klíčová slova k tomuto znamení přímo evokují výhody a nevýhody, kterými jsou Ryby pro profesní sféru života vybaveny. Jestliže hledáte někoho, kdo se dokáže s pochopením postarat o druhé lidi, má sociální cítění a dokáže vyslechnout lidské trable, pak neváhejte! Zrovna tak bohatá fantazie a snění může být zajímavým artiklem pro různé umělecké obory. Na druhou stranu Rybám chybí odolnost, ostré lokty a tah na bránu. Toto znamení je tedy ideální pro práci s lidmi, ale smysl pro drsný kariérní svět zde nehledejte.
Povolání: básník, umělec, sociální pracovník, terapeut, zdravotník, ošetřovatelka

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily