Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Barva pro zdraví

Úvod o hře barvy

Barvy ukazují nejen stav naší duše, ale i to, jakým způsobem se momentálně chováme, vnímáme. Také nám můžou pomoct v tom, abychom získali určité vlastnosti nebo schopnosti. V neposlední, nebo zejména v první řadě mají silný vliv na naše zdraví. Proto se soustřeďtte na to, jaká Barva je momentálně nejvíce prospěšná pro váš organismus a klikněte na výběr barvy.

Volba barvy:

Červená

Červená barva dává chuť do života, optimismus a energii. Důvěru ve vlastní síly a schopnosti. Červená podněcuje sexuální touhu ve své nejčistší živočišné formě. Je to barva sportovců, neboť dráždí nervový systém a zvyšuje energii. Proto také podněcuje někdy ke konfliktům a hádkám. Energie této barvy zvyšuje také chuť k jídlu. Kde chcete mít klidné prostředí, červené se vystříhejte. Naopak kde chcete zvýšit apetit, dráždivost či vyvolat energii, pak je to dobrá volba.

Seznam barev

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily