Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Barva pro zdraví

Úvod o hře barvy

Barvy ukazují nejen stav naší duše, ale i to, jakým způsobem se momentálně chováme, vnímáme. Také nám můžou pomoct v tom, abychom získali určité vlastnosti nebo schopnosti. V neposlední, nebo zejména v první řadě mají silný vliv na naše zdraví. Proto se soustřeďtte na to, jaká Barva je momentálně nejvíce prospěšná pro váš organismus a klikněte na výběr barvy.

Volba barvy:

Růžová

Jemnější forma červené signalizuje zejména duševní úroveň,city,lásku, srdce. Kdo chce zvýšit svoji jemnost, ženskost, pak by měl volit tuto barvu. Růžová eliminuje násilné sklony a dává člověku možnost vcítit se do druhých a více je chápat. Přemíra růžové ale může způsobit nedostatek praktičnosti a schopnosti vidět věci i citové záležitosti reálným zrakem. Život v iluzi. Růžová zvyšuje chuť na sladkosti v jakékoliv formě. Na stěny jí dejte v případě, že chcete vyvolat jemnou a mírumilovnou atmosféru.

Seznam barev

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily