Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Věštba Runami

 • 1

  Minulost

  mannaz:

  Dobrá doba pro navázání vztahů, jejich kultivace a prohloubení.Runa prosperity. Schopnost spolupráce. Prověření vlastních schopností, jakož i schopnosti kontaktu s druhými. Mannaz značí lidstvo i člověka. Proto se jedná o runu komunikace, vztahů s lidmi,zvířaty a přírodou.

 • 2

  Přítomnost

  othila:

  Genové předpoklady, spojení s historií a předky. Vztah k tradicím. Opusťte špatné rituály, a nahraďte je novými v souladu s dobrými znalostmi těch moudrých. Othila značí majetek a minulost. Radí opřít se o rodinu, o předky. Majetek naznačuje spíše zděněný.

 • 3

  Budoucnost

  perthro:

  Pochopení souvislostí, toho, co je cenné a co nikoliv. Runa tajemství a mlčení. Nečekaný úspěch nebo příjem peněz. Perthro značí hru v kostku. To naznačuje, že v životě není žádná jistota a vše podléhá koloběhu života. Ukazuje na magii, osud.Příležitost pochopení vesmírného řádu.

Volba runy:

Úvod o hře

Runy jsou nejen věšteckou metodou,ale také jsou průvodcem na naší duchovní cesta za Poznáním. Historie Run není zcela jasná, ale lze respektovat, že mají základní vztah ke starogermánskému písmu. Runová abeceda se nazývá Futhark/futhork, a je rozdělena do tří hlavních skupin písmen/run.  Jsou tři základní linie Run. Germánský futhark prostý obsahuje 24 Run, anglosaský futhork obsahuje 28-33 znaků a vikingský futhork 16 run. Runy, jak jsme již uvedli, lze používat k věštění, k duchovní cestě a pochopení souvislostí, ale také jako energetické zářiče podporující popsané vlastnosti, které runy naznačují. Runám se také přičítá Božský původ a traduje se,že sám Ódin se obětoval za runové znalosti:

 

On visel na větry zmítaném stromě,
v neznámu co koření,
jsa proklat kopím,
po devět nocí i dní,
moudrý Ódin, sám sobě obětí.
Nejedl chléb a nepil nic,
jen hleděl v hlubin tmy,
pak zaplakal a runy vzal,
konečně vrátil se.

 

Při volbě Věštba Runami se soustřeďte na otázku, která Vás zajímá. Runy Vám sdělí minulost, přítomnost a pohled do budoucnosti.

Seznam run

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily