Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Věštba Runami

gebo

Runa dává schopnost přijímat i obdarovávat. Štědrost. Služba ostatním, naznačuje naději, podporu a harmonii. Člověk by měl nastoupit svojí cestu. Gebo značí dar. A to ve všech významech. Nikoliv tedy pouze materiální, ale také duchovní, nebo v oblasti vztahů a dalších záležitostí. Ukazuje i na pouto nebo změnu.

Volba runy:

Úvod o hře

Runy jsou nejen věšteckou metodou,ale také jsou průvodcem na naší duchovní cesta za Poznáním. Historie Run není zcela jasná, ale lze respektovat, že mají základní vztah ke starogermánskému písmu. Runová abeceda se nazývá Futhark/futhork, a je rozdělena do tří hlavních skupin písmen/run.  Jsou tři základní linie Run. Germánský futhark prostý obsahuje 24 Run, anglosaský futhork obsahuje 28-33 znaků a vikingský futhork 16 run. Runy, jak jsme již uvedli, lze používat k věštění, k duchovní cestě a pochopení souvislostí, ale také jako energetické zářiče podporující popsané vlastnosti, které runy naznačují. Runám se také přičítá Božský původ a traduje se,že sám Ódin se obětoval za runové znalosti:

 

On visel na větry zmítaném stromě,
v neznámu co koření,
jsa proklat kopím,
po devět nocí i dní,
moudrý Ódin, sám sobě obětí.
Nejedl chléb a nepil nic,
jen hleděl v hlubin tmy,
pak zaplakal a runy vzal,
konečně vrátil se.

 

Při volbě Věštba Runami se soustřeďte na otázku, která Vás zajímá. Runy Vám sdělí minulost, přítomnost a pohled do budoucnosti.

Seznam run

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily